MENÜ

MARKALAR / IŞIKLAR-KEBE

Tuğla ürün grubunda Işıklar Pres Tuğla, Işıklar Kaplama Tuğla, Işıklar Taban Tuğla, Işıklar Cotto, İzoklinker Panel Sistemi ve son yıllarda çağdaş cephelerde yoğun şekilde tercih edilen Architon Cephe Sistemleri bulunmaktadır. Tamamlayıcı ürünler grubunda ise Işıklar Flex Derz Dolgusu, Işıklar Flex Yapıştırıcı, Işıklar Seramik Yapıştırıcısı ve Derz dolguları, Işıklar Sıvı Silikon ve Işıklar Tuğla Yüzey Temizleyicisi gibi ürünler sektörün hizmetine sunulmuştur.

Işıklar Klinker Tuğla Grubu altı bölge müdürlüğü ile hizmet vermektedir. Yurt genelinde Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Güney ve Doğu Anadolu Bölge Müdürlükleri bulunmaktadır. Mimar ve mühendis ağırlıklı satış kadrosuyla projelerde ürünlerin satışını ve doğru kullanılmasını sağlamaktadır. İhracat bölümümüz, pek çok ülkeye ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Uluslararası projelerde Işıklar klinker ürünlerinin kullanılmasıyla birlikte önemli ölçüde ülkemize döviz girdisi sağlanmaktadır.

Işıklar İnşaat Malzemeleri 2012 yılı itibariyle ürün gamına çatı sistemlerini de dahil ederek, zemin ve cephedeki tecrübesini, kalitesini ve gücünü beklenildiği gibi çatı sistemlerinde de kullanıcısına sunmaktadır.

Selanik'de bulunan 90 milyon kiremit, 700.000 ton tuğla kapasiteli, son derece modern yöntemlerle üretim yapan, imalat ve stokta ileri teknoloji robotlarla, maksimum enerji verimliliği ve üretim hızına sahip, tamamen doğa dostu üretim yapan fabrikada "IŞIKLAR - KEBE" marka kiremitlerimiz ülkemiz ve yakın coğrafyamız için üretilmektedir.

www.isiklartugla.com.tr

Basamak Tuğla
Bordur Tuğlaları
Çim Tuğlası
Cotto Zemin
Kaplama Tuğla
Natural Kiremit
Renkli Kiremit
Sırlı kiremit
Standart Taban